Firmamız Hakkında

Seyhanlar Group A.Ş. bünyesinde Maden, Finans, Akaryakıt, Gıda, İnşaat, Gayrimenkul, Ağır Sanayi, Medya, Bilişim ve Spor Tesisi şirketleri barındıran Türkiye'nin en değerli şirketleri arasındadır. Yirmi yılı aşan tecrübesi ve kadroları ile geleceğe dönük değerli yatırımlar yaparak, yatırım yaptığı sektörlerin ekonomilerine de büyük katkılar sağlamaktadır.

Sektörlerin ihtiyacı olan ürünleri tedarik ederken hem alıcısına hem üretisine kazandıran bir amaç ile yoluna devam eden Seyhanlar Group güvenililirliğini ispat etmiş öncü bir firmadır. Yüksek perspektife sahip vizyonu ile faaliyetlerini arttırarak gerek yurtiçi gerekse yurtdışı yatırımlarına devam etmektedir.

İlkeli ve insan merkezli duruşu, çözüm odaklı çalışmaları ile Seyhanlar Ailesi 1992 yılından günümüze kadar toplumsal ve sosyal sorumluluk projelerine katkı vermiş, bir çok sorumluluk projesi geliştirerek yaşama değer katmıştır.

 

VİZYON

Seyhanlar Group; grup şirketleri, markaları ve çözümleri ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında yeni yatırım alanlarını öncesinden keşfederek daima bir adım önde olmuştur. Bir çok sektörde önemli pay sahibi olan, değişime ayak uyduran, gelişime yön veren ve sürekli yaratıcı fikirlere öncülük eden inovatif kabiliyeti güçlü firmadır.

 

MİSYON

Seyhanlar Group; Global dünyadaki yerini ileri taşımayıtüm dünyadaki yatırıma açık yeni pazarları keşfetmeyi, yatırım alanlarını daima ileri taşımayı hedeflemektedir. Hedefine ilerlerken bir dünya şirketine yakışır şekilde evrensel değerleri gözetecek ve bizim için öncelikli değer olan ülkemize katkı sağlamayı görev bileceğiz.

Sayhanlar Group Alesi